Про нас

Приватне підприємство “Агротем” одне з провідних м’ясопереробних підприємств Львівщини засноване в 2001 році. За цей час, час становлення і розвитку, пошуку своєї ніші на ринку, продукція підприємства знайшла свого покупця. Але ми не стоїмо на місці. Адже життя це рух – рух вперед: вдосконалюються технологічні процеси, асортимент продукції, вводяться в експлуатацію нові потужності, створюються додаткові роботі місця.

Приватне підприємство “Агротем” має в своєму складі забійний, обвалювальний, ковбасний цехи, забезпечене холодильними та морозильними камерами, працює механічна та енергетична служби.

Вся продукція доставляється до покупця власним автотранспортом, обладнаним холодильними установками. На підприємстві працює сучасне європейське обладнання, переробляється сировина вітчизняного виробництва.

Основою діяльності є дотримання технологічної дисципліни, санітарно-гігієнічних вимог та контролю якості продукції.

Робота приватного підприємства”Агротем” підпорядкована принципу “наша якість – Ваше здоров’я”. Тому головною винагородою є позитивна оцінка споживача.

Ці всі складові, а також кропітна праця колективу підприємства забезпечують виготовлення якісної продукції, яка користується попитом серед мешканців Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської областей та м.Києва, відпочиваючим м.Моршина та м.Трускавця, а також відвідувачів гіпермаркетів Ашан та Метро.

Наші контакти

067 715 75 75

067 787 75 75

e-mail: agrotem@mail.lviv.ua

82427, Львівська обл., Стрийський р-н, с.Добряни